IQ Option'da para kaybetmenin 4 olası yolu

IQ Option'da para kaybetmenin 4 olası yolu

Net bir stratejiye sahip olmamak

Kaybetmemek için iyi bir stratejiniz olmalı. Aslında, ticaret söz konusu olduğunda buna bir zorunluluk diyebilirsiniz. Mükemmel bir taktik ne yapacak? Güçlü bir metodoloji, belirlenmiş işlem süresi ve sermayenizi nasıl yöneteceğinize dair ipuçları. Bütün bunlar birlikte etkili bir strateji oluşturacaktır.

Sürekli kayıplar yaşıyorsanız, muhtemelen stratejiniz üzerinde yeterince çalışmamışsınızdır. Ya da belki bir tane bile yok? Yöntemlerimiz, sorunsuz ticaret sağlamak ve kayıpları en aza indirmek için tasarlanmıştır.

IQ Option Wiki web sitesindeki stratejilerle ilgili makalelerimizi incelerken, ayrıntılara güçlü bir şekilde odaklandığımızı fark edebilirsiniz. Stratejide, belirli ticaret araçları, belirli sermaye yönetimi kuralları ve belirli işlem süreleri yer almalıdır.

IQ Option'da para kaybetmenin 4 olası yolu

Ancak o zaman sizi ön plana çıkaracak iyi bir taktik tasarlayabilirsiniz. Aksi takdirde, ticaret kariyeriniz büyük pişmanlıklarla ve cebinizde para olmadan hızlı bir şekilde sona erebilir.

Duyguları kontrol edememek

Duygular, insanın ayrılmaz bir arkadaşıdır. Ve ticaret yaparken korku hissetmenin olağandışı bir yanı yoktur. Ancak tüccar, duyguların varlığının farkında olmalı ve onlar üzerinde kontrol sahibi olmalıdır.

Alım satım kararları verirken her zaman korkmanız durumunda, sizin için anahtar kelime sabırdır. Sakin olun, ticarete atılmayın, planınızdaki kurallara uyun. İyi bir plan, ticaretinizi ve paranızı kurtarabilecek şeydir. Ticareti planlayın ve planı takas edin!

IQ Option'da para kaybetmenin 4 olası yolu
Duygular iyi bir stratejiyi bile mahvedebilir

Duyguları kontrol altında tutmanıza yardımcı olacak bir dizi kural hazırladık:

  • Günde 100 dolardan fazla kazanmayın. Böyle bir kar elde ettikten sonra, gerçek hesabı kapatın ve hala ticaret yapmak istiyorsanız, uygulama hesabına gidin.
  • 1 dakikalık işlemleri açmayın.
  • İyi bir stratejiniz olsun. Herhangi bir uygun taktik IQ Option'da işe yarayacaktır.
  • Hesap bakiyenizi koruyacak herhangi bir uyumlu stratejiyi uygulayın.

Bu makaledeki ipuçları, eylemlerinizi kontrol altında tutmanıza yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Ve sadece IQ Option'da işlem yaparken değil, diğer günlük rutinlerde de.

yeterince inanmamak

Ticaret yaparken biraz para kaybetmek normaldir. Yine de bunun üzerinde çok fazla durmamalısınız.

Belki iyi eğitim almışsınızdır ve piyasalar ve teknik analizler hakkında çok bilginiz vardır. Yine de para kaybedebilirsiniz. Genellikle birileri çok şey bilir, ancak güven eksikliği onu çok iyi bir tüccar yapmaz. Ticaret deneyimi de önemlidir. Gerçekten iyi bir stratejiniz olabilir, ancak beklenen piyasa koşulları oluştuğunda tetiği çekebilmek için onu uygulamanız gerekir.

IQ Option'da para kaybetmenin 4 olası yolu
Ticaret bilgisi başarının anahtarıdır

1000$ başlangıç ​​fonu ile 300$ ile 400$ arasında bir haftalık getirilerde garip bir şey olmadığını keşfedebilirsiniz. Ancak, baştan açgözlü olmayın. Küçük başlayın, sadece birkaç yüz yatırım yapın ve nasıl gideceğini görün. Bilginizi derinleştirin ve becerilerinizi geliştirin.

Ticaretinizi kaybetmenize neden olan komisyoncunuz mu?

Haksız komisyoncuların davranışları hakkında birçok hikaye var. Kötü bir üne sahip birçok broker var. Bazıları fiyatları manipüle edebilir, bazıları ise para çekme işleminizi kilitleyebilir. Bazı kötü uygulamaları makalemizde okuyabilirsiniz. IQ Option'ı kullandığınızda durum böyle mi? Olmamalı. Ama tabi ki her zaman işlemlerinizi takip etmeniz, fiyatların doğru olup olmadığını kontrol etmeniz gerekiyor. Ve bir şeyler ters giderse veya bazı şüpheli platform davranışları bulursanız, tepki verme ve açıklama isteme hakkınız tamdır.

IQ Option'da para kaybetmenin 4 olası yolu
Bir şeyler ters giderse, kanıt için ekran görüntüsü alın

Böyle bir şey tespit ettiğiniz an, fotoğraf çekmenizi, bir e-posta göndermenizi ve doğru açıklamayı beklemenizi öneririz. Brokerinizin kaybınızı tamamen geri ödemek gibi başka bir çözümü olmayacak.

Thank you for rating.