IQ Option Ticaret Turnuvaları - Bir Turnuvada Nasıl Ödül Toplayabilirim?

IQ Option Ticaret Turnuvaları - Bir Turnuvada Nasıl Ödül Toplayabilirim?


IQ Option'da turnuva nedir?

Turnuva, tüccarlar arasında herkesin katılabileceği bir yarışmadır. Her katılımcı aynı miktarda parayla bir turnuva hesabı alır. Turnuvalarda sadece ikili opsiyon ticareti yapabilirsiniz. Bunun dışında herhangi bir kural yoktur: herhangi bir varlıkla ticaret yapabilir ve mevcut herhangi bir fona yatırım yapabilirsiniz.

Kazanan, turnuva hesabını en çok parayla bitiren tüccardır. Ödül havuzu genellikle 9 ila 30 kişilik en iyi tüccarlar arasında bölünür.


O nasıl çalışır?

Her tüccara, başlangıç ​​koşulları eşit olacak şekilde özel bir 10.000 $ 'lık turnuva hesabı verilir. Liderlik tablosu, azalan sırada her katılımcının turnuva hesabında ne kadar parası olduğunu gösterir.

Turnuva ödülü, gerçek para olarak gerçek hesabınıza yatırılır. Giriş ücretinizin% 80'i ödül havuzuna aktarılır. Turnuva hesabınızı tüm turnuva boyunca yeniden doldurabilirsiniz.


Yeniden satın almak mümkün mü?

Bazı turnuvalarda, hesap bakiyenizi orijinal tutarı gerçek para yatırarak yeniden yükleyebilirsiniz. Örneğin, bir turnuva yeniden alımlara izin veriyorsa ve başlangıç ​​bakiyeniz 100 $ ise, bakiyenin yanındaki "Yeniden Al" ı tıklayabilirsiniz ve hesabınızda 200 $ olacaktır.

Turnuva sırasındaki yeniden alım sayısı sınırsızdır, ancak yalnızca mevcut bakiye ve açık pozisyonlardan elde edilen kar başlangıç ​​bakiyesinden daha azsa. Turnuvanın başında bir kez yeniden yükleyebilirsiniz. Yeniden alım miktarları toplanır ve turnuva ödül havuzuna eklenir.


Turnuva pozisyonumu nasıl kontrol edebilirim?

Turnuva başlamadan önce, en iyi tüccarlar rastgele seçilir. Turnuva başladıktan ve katılımcılar ticarete başladıktan sonra, listedeki kişiler turnuva hesaplarındaki bakiyeye göre sıralanacaktır.


Bir turnuvada nasıl ödül toplayabilirim?

Turnuvada ödüllerden birini alırsanız, kazancınız otomatik olarak gerçek hesabınıza yansıtılır.


Turnuvalar sırasında hangi varlıkları takas edebilirim?

İkili Opsiyon varlıkları:
  • 54 Seçenekler
  • 41 Forex çifti
  • 179 Hisse Senetleri
  • 26 Kripto para
  • 4 Emtia
  • 23 ETF
Thank you for rating.
YORUM YAZIN Yanıtı İptal Et
Lütfen adınızı giriniz!
Lütfen doğru bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu giriniz!
G-recaptcha alanı zorunludur!

Yorum Yap

Lütfen adınızı giriniz!
Lütfen doğru bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu giriniz!
G-recaptcha alanı zorunludur!