IQ Option'da martingale karşıtı para yönetimi nasıl kullanılır

IQ Option'da martingale karşıtı para yönetimi nasıl kullanılır

IQ Option platformunda işlem yapmanın birçok yolu vardır. Ayrıca seçim yapabileceğiniz birçok strateji var. Ve tutarlı kar elde etmenize yardımcı olmak için iyi bir strateji geliştirmelisiniz. Bugün için önerim, martingale karşıtı ticaret yöntemidir.

Martingale para yönetimi stratejisini duymuş olabilirsiniz. Adından da anlaşılacağı gibi, martingale karşıtı yöntem tam tersi bir şeydir. Nasıl çalıştığını görelim.

Martingale karşıtı para yönetimine giriş

Martingale stratejisi, her kayıp yaşadığınızda yatırdığınız miktarı artırmanızı gerektirir. Öte yandan, kazandığınızda, bir sonraki ticarete yatırılan para miktarını azaltırsınız.

Şimdi, bugünün stratejisinin Martingale sistemine oldukça zıt olduğunu söylemiştim. Burada, kaybedilen ticaret durumunda, yatırılan miktarı yarı yarıya azaltırsınız ve önceki işlem kazanan bir işlem olduğunda ikiye katlarsınız.

IQ Option'da martingale karşıtı para yönetimi nasıl kullanılır
Martingale karşıtı stratejinin, Martingale sistemine kıyasla daha az riskli olduğu düşünülmektedir. Ancak, muhtemelen size Martingale'den biraz daha düşük kar getirecektir.

IQ Option'da martingale karşıtı strateji nasıl kullanılır

Martingale karşıtı sistem ile IQ Option platformunda sabit zamanlı işlemlerde başarılı bir şekilde işlem yapabilirsiniz. Birkaç kurala uymanız yeterlidir.

İlk yatırım tutarının ne olacağına karar verin. Örneğin, 10 dolardan başlayalım.

Piyasayı analiz edin ve fiyatın gelecekteki hareketini tahmin edin. Pozisyonu tahmin edilen yönde girin.

Kaybedersen ne olur? Sadece 5 $ büyüklüğündeki yatırım tutarı ile bir sonraki işleme kendinizi hazırlamanız gerekiyor.

Yine piyasayı gözlemleyin ve analizinize göre bir işlem açın.

Süre dolduğunda işleminizin kazandığını görürsünüz. Bir dahaki sefere, takasa koyduğunuz miktarı ikiye katlamalısınız. Bizim durumumuzda 10 $ yatırım yapmalısınız.

Üçüncü işleminiz kaybedildi, bu nedenle yatırım tutarını tekrar 5 dolara düşürdünüz.

Analizi yaptıktan sonra istediğiniz yönde bir pozisyon açarsınız ve süresi dolduğunda bunun iyi bir karar olduğunu anlarsınız. Yani şimdi miktarı ikiye katlamalısın.

Beşinci ticarete 10 $ yatırım yaparsınız. Sen kazandın. Başkenti yine ikiye katladın.

Bu sefer 20 dolar kaybettin. Her kayıpta işlemin yarısı büyüklüğündeyseniz, bir sonraki işleme 10 $ koymalısınız.

Kazandığınızda, yatırım tutarını ikiye katlarsınız. Sekizinci işleme 20 $ yatırım yapın.

Yine başardın. Ticaret boyutunu ikiye katlayarak 40 dolara çıkarın.

Başka bir başarı. Bu sefer 80 $ 'a kadar yatırım yapabilirsiniz.

Şimdi alttaki masaya bakın. Toplam karınızı orada görebilirsiniz. 96 dolar.

IQ Option'da martingale karşıtı para yönetimi nasıl kullanılır
Martingale karşıtı uygulanan 10 ardışık işlemMartingale karşıtı strateji, alım satımların çoğu kazandığında size oldukça büyük bir kâr sağlayacaktır. Ancak bunun her seferinde olacağını kimse garanti edemez. Piyasalardaki durum istikrarlı olmadığı için sonuçlar her seansta farklılık gösterebilir. Bununla birlikte, martingale karşıtı sistem, sermayenizi korumanıza izin verir.

Bu genellikle, hesabınızda bakiyenizi tutabilmenin kar elde etmekten daha önemli olduğu altın bir ticaret kuralı olarak kabul edilir. Ne de olsa sermayenizi kaybettiğinizde kar elde edemezsiniz.

IQ Option'da martingale karşıtı para yönetimi nasıl kullanılır
Özet

Hesabınızdaki para çok değerlidir. Gelecekte sermayeyi artırabilmek için onlara dikkat etmelisiniz. Ve burada bu amaca çok iyi hizmet edebilecek bir stratejiniz var.

Ayrıca martingale karşıtı sistemle kazanç elde etme olasılığınız da çok yüksek. Oturumdaki işlemlerin çoğu kazandığında karlılığını kanıtladı.

Hangi stratejiyi uygularsanız uygulayın, dikkatli kullanmalısınız. Düşünceli olun ve IQ Option'ın müşterilerine ücretsiz bir demo hesabı sunduğunu unutmayın. Burası yeni bir yaklaşım uygulamak için mükemmel bir yer. Orada martingale karşıtı stratejiyi deneyin.

Senden haber almaktan memnuniyet duyarım. Martingale karşıtı para yönetim sistemi hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmak için sitenin ilerleyen kısımlarında bulacağınız yorumlar bölümünü kullanın.

Thank you for rating.
YORUM YAZIN Yanıtı İptal Et
Lütfen adınızı giriniz!
Lütfen doğru bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu giriniz!
G-recaptcha alanı zorunludur!

Yorum Yap

Lütfen adınızı giriniz!
Lütfen doğru bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu giriniz!
G-recaptcha alanı zorunludur!