ikili opsiyon ticareti

IQ Option'da Para Alım Satım Seçenekleri Nasıl Yapılır?
Blog

IQ Option'da Para Alım Satım Seçenekleri Nasıl Yapılır?

Birçok yeni opsiyon taciri, hızlı para kazanmak için belirli bir nedenden ötürü IQ Option'a katılmayı tercih ediyor. Birçok insan opsiyon ticaretinin kolay olduğunu düşünüyor. Yapmanız gereken tek şey, dayanak varlığın fiyatının artacağını veya azalacağını ve paranın gelmeye devam edeceğini tahmin etmektir. Ancak bu aslında böyle değil. Herhangi bir ticaret türünde kolay para diye bir şey yoktur ve opsiyon ticareti bir istisna değildir. Sizden para almak isteyen diğer tüccarlara karşı ticaret yapıyorsunuz. Ve bir kenara, kim kazanırsa kazansın ve kaybeden bir işlem yapsa da payını almak isteyen bir broker. Aslında, para ticareti seçeneklerini kaybetmek niyetindesiniz. Bunun hakkında bir şey yapmazsan. Ama ne yapabilirsin?
Başarılı Ticaret İçin IQ Option Sermaye Yönetimi Stratejileri
Blog

Başarılı Ticaret İçin IQ Option Sermaye Yönetimi Stratejileri

Finansal piyasalarda işlem yaparken, paranızı kaybetme riski her zaman oradadır. Bir ticarete girdiğinizde, her iki şekilde de gitme şansı 50/50 vardır. IQ Option platformunda, süresi dolmadan önce bir işlemden çıkabilirsiniz. Ancak bu, paranızın bir kısmını kaybetmeniz anlamına gelecektir. Yalnızca piyasa koşulları uygun olduğunda alım satım yapmanın yanı sıra, hesap bakiyenizin bozulmadan kalmasını sağlamak istiyorsanız sermaye yönetimi gereklidir. Bu kılavuz size başarılı yatırımcıların IQ Option'da kullandıkları bazı sermaye yönetimi stratejilerini öğretecektir.
IQ Option Platformunda Karlı Ticarete Nasıl Başlanır?
Blog

IQ Option Platformunda Karlı Ticarete Nasıl Başlanır?

IQ Option'daki hemen hemen her yeni yatırımcı, hesap bakiyesinin büyük bir kısmını kaybedecektir. Opsiyon ticareti, dikkatle yaklaşılması gereken yüksek bir risk-ödül girişimidir. Ancak bu, sizi bir kariyer olarak ticarette elinizi denemekten caydırmamalıdır. Her başarılı tüccar bugün bulunduğunuz yerden başladı. Çoğunun başarılı bir şekilde ticaret yapmayı öğrenmesi yıllar aldı. Neyse ki, bu kılavuz öğrenme eğrisini kısaltacak. Burada, size başarılı bir şekilde işlem yapmaya başlamak için bilmeniz gereken temel şeyleri öğreteceğim.
IQ Option'da Doğru Olduğunu Düşündüğünüz 6 Ticaret Mitleri
Blog

IQ Option'da Doğru Olduğunu Düşündüğünüz 6 Ticaret Mitleri

Finansal piyasalarda alım satımla ilgili çok sayıda kitap yazıldı. Bununla birlikte, tüccarlar hala çevrimiçi işlem yaparak para kazanmanın gerçek durumu hakkında yanıltılıyor. Bu makalede, finans piyasaları hakkındaki en yaygın mitleri bir araya getirdik ve konuya biraz ışık tutarak bunların çoğunu ortaya çıkarmaya çalışacağız.