Hesapların Sıkça Sorulan Soruları (SSS), IQ Option'da Doğrulama

Hesapların Sıkça Sorulan Soruları (SSS), IQ Option'da Doğrulama


Genel Sorular


Elektronik cüzdan nedir ve bunları nasıl kullanırım?

Elektronik cüzdanlar, Brezilya'daki bir banka hesabına para çekebileceğiniz aracılardır. Çok hızlı, güvenli, verimli ve kullanımı basit sistemlerdir. Aynı hizmeti birkaç farklı ülke için gerçekleştirdikleri için kullanımları benzerdir. Bazıları Portekizce bir arayüze sahiptir. Şu anda Neteller, Skrill, Webmoney, Advcash ve PerfectMoney ile çalışıyoruz. Siteleri hızlı bir Google aramasıyla kolayca bulunabilir.


Arkadaşlarımın neden benden daha fazla ödemesi var?

VIP müşterilerin küçük bir artışa (%5'ten az) sahip olduğu bazı varlıklar dışında, karlılık hesaplaması tüm kullanıcılar için aynıdır. Bu nedenle, hesaplamayı etkileyen farklı varlıkları farklı zamanlarda, farklı sona erme tarihlerinde kullanmanız mümkündür.


IQ Seçeneği nedir?

IQ Option, bir tüccar olarak yolculuğunuza başlamanıza yardımcı olan bir ticaret platformudur. Aşağıdaki araçları sunuyoruz:

- Döviz çiftlerinde

CFD'ler - Hisse senetlerinde

CFD'ler - Emtialarda

CFD'ler - Kripto para birimlerinde CFD'ler - ETF'lerde

CFD'ler - Ya Hep Ya

Hiç Seçenekleri

- Dijital Seçenekler

Bir demo hesapta pratik yapmaya başlayabilir ve ardından ticarete devam edebilirsiniz. gerçek fonlarla. Grafik araçlarımız ve kullanışlı teknik analiz göstergelerimiz alım satım kararları vermenize yardımcı olur.


Ne kadar para kazanabilirim?

Başarınız, becerilerinize ve sabrınıza, seçtiğiniz ticaret stratejinize ve yatırım yapabileceğiniz miktara bağlıdır. Daha bilinçli işlemler yapabilmeniz için öncelikle eğitim videolarımızı izlemenizi öneririz . Yeni başlayan tüccarlar becerilerini deneyebilir ve uygulama hesabında pratik yapabilir.


Deneme hesabında ne kadar para kazanabilirim?

Deneme hesabında yaptığınız işlemlerden herhangi bir kazanç elde edemezsiniz. Sanal para alır ve sanal işlemler yaparsınız. Sadece eğitim amaçlıdır. Gerçek para kullanarak ticaret yapmak için gerçek bir hesaba para yatırmanız gerekir.


Deneme hesabı ile gerçek hesap arasında nasıl geçiş yapabilirim?

Hesaplar arasında geçiş yapmak için sağ üst köşedeki bakiyenizi tıklayın. Ticaret odasında olduğunuzdan emin olun. Açılan panel tüm hesaplarınızı gösterir: gerçek hesabınız ve deneme hesabınız. Aktif hale getirmek için bir hesaba tıklayın, böylece ticaret için kullanabilirsiniz.


Deneme hesabına nasıl para yükleyebilirim?

Bakiye 10.000 ABD Dolarının altına düşerse, uygulama hesabınıza her zaman ücretsiz olarak kontör yükleyebilirsiniz. Öncelikle bu hesabı seçmelisiniz. Ardından sağ üst köşede iki ok bulunan yeşil Para Yatırma düğmesine tıklayın. Hangi hesaba para yükleyeceğinizi seçebileceğiniz bir pencere açılır: deneme hesabı mı yoksa gerçek hesap mı.


PC, iOS veya Android için uygulamalarınız var mı?

Evet yaparız! Ve bilgisayarlarda platform, Windows ve Mac OS uygulamasında daha hızlı yanıt verir. Uygulamada işlem yapmak neden daha hızlı? Tarayıcı, bilgisayarların video kartı kaynaklarını en üst düzeye çıkarmak için mevcut WebGL özelliklerini kullanmadığından, web sitesi grafikteki hareketleri güncellemek için daha yavaştır. Uygulamanın bu sınırlaması yoktur, bu nedenle grafiği neredeyse anında günceller. Ayrıca iOS ve Android için uygulamalarımız var. İndirme sayfamızda uygulamaları bulabilir ve indirebilirsiniz.

Uygulamanın bir sürümü cihazınız için mevcut değilse, yine de IQ Option web sitesini kullanarak ticaret yapabilirsiniz.

volatilite nedir?

Basitçe söylemek gerekirse, oynaklık bir fiyatın ne kadar değiştiğidir. Düşük volatilite ile, değişiklikler grafikte önemsizdir ve varlığın süresi, bir pozisyon açtığınız seviyede sona erebilir. Ancak grafik yüksek oynaklık gösterdiğinde, varlık seviyesi hızla dalgalanır.


Müşterilerinizi arayabilir misiniz?

Politikamıza göre, Yatırımcılarımız ilk para yatırmalarını yaptıklarında Yeni Ekibimizin yaptığı hoşgeldin çağrıları dışında, yatırımcılarımızı giden aramalarla rahatsız etmek istemiyoruz. Bununla birlikte, aşağıdaki yollardan birini kullanarak bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz:

1) İstediğiniz zaman bizi arayabilirsiniz. Buradan ilgili bir numara seçin .

2) Platformdaki Canlı Sohbette bize mesaj gönderin.


Ticari krediler

Şirket ticaret için kredi sağlamıyor.

Anlayışın için teşekkürler!


İşlem başına minimum ve maksimum yatırım nedir?

Günümüz ticaret koşulları için minimum yatırım tutarı Şirketin ticaret platformunda/web sitesinde bulunabilir. Maksimum yatırım tutarı 20.000 $ 'dır.

Bazı varlıklarda maksimum tutar piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir.

Hesaplar

Hesabımın güvenliğini nasıl sağlayabilirim?

Hesabınızın güvenliğini sağlamak için 2 adımlı kimlik doğrulamayı kullanın. Platforma her giriş yaptığınızda sistem, telefon numaranıza gönderilen özel bir kodu girmenizi isteyecektir. Seçeneği Ayarlar'da etkinleştirebilirsiniz.


Hesabı oluşturmak için bir takma ad kullandım, şimdi doğrulayamıyorum. Ne yapmalıyım?

Hesabınızı bu şekilde doğrulayamadığımız için kayıt verilerinizi değiştirmeniz gerekecektir. Yapılması gereken her adımı bildirmek için destek ekibiyle iletişime geçin.


Hesabımın para birimini nasıl değiştirebilirim?

Hesap para birimi, ilk para yatırma girişimi sırasında belirlenir. Örneğin, ilk para yatırma işleminizde ABD doları kullandıysanız, hesabınızın para birimi USD olacaktır. İlk para yatırma işleminiz hayati bir rol oynar çünkü para yatırdıktan sonra para birimini değiştirmek mümkün olmayacaktır.

Bu kuralı bilmiyorsanız, tek seçeneğiniz yeni bir hesap açmak ve kullanmayı düşündüğünüz para birimi ile para yatırmak. Yeni bir hesap oluşturduğunuzda, paranızı çektikten sonra önceki hesabı bloke etmeniz gerektiğini unutmayın.


Hesabımın oturum geçmişini nasıl kontrol ederim?

Hesabınızın kullanımına ilişkin bilgiler Profilinizde verilmektedir. Orada, hesabınızdaki son etkinliğin ayrıntılarını bulacaksınız.


Kişisel bilgilerimdeki ismi nasıl değiştiririm?

Tüm tüccarlarımızın yalnızca gerçek kişisel verileri kullanması gerekmektedir. Hesabınız zaten doğrulanmışsa, soyadınızı, adınızı veya mevcut diğer bilgileri değiştiremezsiniz. Hesabınızı henüz doğrulamadıysanız veya doğrulama sürecini tamamlamadıysanız, hızlı para çekme işlemleri sağlamak ve paranızın güvenliğini sağlamak için yalnızca gerçek kişisel verilere ihtiyacımız olduğunu lütfen unutmayın. Bize vermiş olduğunuz veriler yanlışsa Destek ile iletişime geçin. Gerçek adınızı diğer tüccarlardan gizlemek istiyorsanız, kişisel ayarlarda rastgele bir ad oluşturabilirsiniz.

Adınızı ve/veya soyadınızı değiştirmek için [email protected] adresine resmi bir talep gönderin.

Bundan sonra, verilerinizi değiştirme niyetinizi onaylamak için profilinize bir belge yükleyin.

Geçerli bir kimlik/ehliyet örneğini inceleyebilirsiniz. Ayrıca, geçerli bir pasaportun nasıl göründüğü de burada.
Hesapların Sıkça Sorulan Soruları (SSS), IQ Option'da Doğrulama
Hesapların Sıkça Sorulan Soruları (SSS), IQ Option'da Doğrulama

Bir banka kartı (kartlar) ile para yatırdıysanız, banka kartlarınızın ön ve arka yüzünün fotoğraflarını bize e-posta ile gönderin (CVV numaranızı gizlediğinizden ve kartınızın yalnızca ilk 6 ve son 4 hanesini görünür tuttuğunuzdan emin olun). sayı). Kartınızın imzalı olduğundan emin olun. İşte geçerli bir kart resmi örneği.
Hesapların Sıkça Sorulan Soruları (SSS), IQ Option'da Doğrulama
Bu yapıldıktan sonra, lütfen burada sohbette bize bildirin. Verilerinizi sizin için memnuniyetle değiştireceğiz.


Gerçek adımı nasıl gizleyebilirim?

Adınızın sohbetlerde görünmesini istemiyorsanız, profilinizde rastgele bir ad oluşturabilirsiniz. Bunu yapmak için sağ üst köşedeki profil simgesine tıklayın ve Kişisel Veriler bölümüne gidin. Açılan sayfada Ayarlar sekmesini açın ve "Genel Profil Ayarları" bölümüne gidin. Burada kullanmak için bir ad oluşturabilirsiniz ve kimse gerçek adınızı görmez. Ad ayarlarına gidin


Telefon numaramı nasıl değiştiririm?

Telefon numaranızı değiştiremeyeceğimize dikkatinizi çekeriz. Yalnızca eski telefon numarasını silebiliriz.

Lütfen talebinizi [email protected] adresine gönderin, telefon numarasının son 3 hanesini mektupta belirtin ve gönderdikten sonra bize bildirin.


Ev adresimi nasıl değiştiririm?

Adresinizi değiştirmek için lütfen [email protected] adresine resmi bir talep gönderin. E-postada hem eski hem de yeni adresinizi belirttiğinizden emin olun.

Bundan sonra, adresi değiştirme niyetinizi onaylamak için profilinize bir belge yükleyin.

Geçerli bir kimlik/ehliyet örneğini buradan inceleyebilirsiniz . Ayrıca, geçerli bir pasaportun nasıl göründüğü de burada.

Belgeniz yüklendikten sonra sohbette bize bildirin. Adresinizi sizin için memnuniyetle değiştiririz.


E-posta aboneliğimi nasıl iptal ederim?

Her e-posta mesajının altında bir Abonelikten Çık bağlantısı bulunur. E-postalarımızı almayı durdurmak için yalnızca bir tıklama yeterlidir. Bunu profilinizden de ayarlayabilirsiniz. Bunu yapmak için sağ üst köşedeki profil simgesine tıklayın ve Kişisel Veriler bölümüne gidin. Açılan sayfada, bizden ne tür bildirimler almak istediğinizi seçebileceğiniz E-posta ayarları sekmesine gidin. E-posta ayarlarına gidin


Hesabımı nasıl kapatabilirim?

Bazı tüccarlar ticarete çok fazla karışırlar ve duramazlar, bu da onları tekrar tekrar pervasız yatırımlar yapmaya yönlendirir. Bir süre ara vermeniz ve alım satımı durdurmanız gerekiyorsa, profilinizdeki ayarlardan hesabınızı kapatabilirsiniz. "Hesabı Kapat" düğmesi sayfanın en altındadır. Lütfen dikkat: Hesabı kapattıktan sonra profilinizi açamaz veya platformda işlem yapamazsınız. Ayarlara git


Şifremi Unuttum. Ne yapmalıyım?

Sitede veya uygulamada oturum açtığınızda, "Şifrenizi mi unuttunuz?" bağlantısını ve kayıt için kullandığınız e-posta adresini girin. Yeni bir şifre belirlemek için bir bağlantı içeren bir e-posta mesajı alacaksınız.


Hareketsizlik ücreti. ücretleriniz var mı?

Şartlar ve Koşullarımız uyarınca, Müşteri tarafından Şirketin işlem platformunda arka arkaya 90 (doksan) takvim günü (bundan böyle “Etkin Olmayan Hesap” olarak anılacaktır) herhangi bir işlem gerçekleştirilmezse, Şirket bir hizmet uygulama hakkına sahip olacaktır. Aktif Olmayan Hesap için Müşterinin hesabının kullanılmayan bakiyesine 10 euro tutarında ücret. Yıllık ücret, Müşterinin hesabının toplam bakiyesinden fazla olmayacaktır.


Hesabımdan nasıl çıkış yapabilirim?

Hesabınızdan çıkmak için ana sayfaya gidin ve sayfayı aşağı kaydırın. Oturumu Kapat düğmesini tıkladığınızda oturumunuz kapatılacaktır.

Hesapların Sıkça Sorulan Soruları (SSS), IQ Option'da Doğrulama


Hesabımın saat dilimini nasıl değiştirebilirim?

Saat dilimini değiştirmek için ticaret odasına gidin ve sayfanın sağ alt köşesindeki dişli simgesine tıklayın. Uygun saat dilimini seçin.

Hesapların Sıkça Sorulan Soruları (SSS), IQ Option'da Doğrulama


Genel sohbetlere nasıl katılabilirim?

Müşterinin işlem hesabına en az bir (1) para yatırması ve minimum 300$ (üç yüz dolar veya başka bir para birimindeki eşdeğeri) miktarına ulaşması için para yatırması gerekecektir.


Hesabıma giriş yapamıyorsam ne yapmalıyım?

- "Giriş limiti aşıldı" mesajını görüyorsanız, arka arkaya birkaç kez yanlış şifre girmişsiniz demektir. Tekrar oturum açmayı denemeden önce lütfen bir süre bekleyin. Şifrenizin doğru olup olmadığından emin değilseniz, giriş sayfamızdaki "şifremi unuttum" seçeneğini kullanın. Sistem, platforma kayıt için kullandığınız e-posta adresine şifrenizi nasıl geri yükleyeceğiniz konusunda talimatlar gönderecektir.

- Bir sosyal ağ üzerinden kaydolduysanız, masaüstü uygulamasına erişmek için web sürümünü kullanarak bir şifre oluşturmanız gerekir. Giriş sayfamızdaki "şifremi unuttum" seçeneğini kullanarak şifre oluşturabilirsiniz. Sosyal ağ hesabınıza bağlı e-postayı sağlamanız gerekir. Bir şifre için kurtarma bağlantısı bu e-postaya gönderilecektir. Bu yapıldıktan sonra, bu e-postayı ve yeni şifreyi kullanarak masaüstü uygulamanıza giriş yapabileceksiniz.

- Şifrenizi unuttuysanız, giriş sayfamızdaki "Şifremi unuttum" seçeneğini kullanın. Sistem, platforma kayıt için kullandığınız e-posta adresine şifrenizi geri yüklemek için talimatlar gönderecektir.

Doğrulama

Onaylanmadan ticaret yapabilir miyim?

Platformumuzda işlem yapabilmek için tüm doğrulama adımlarını geçmek zorunludur. En yüksek güvenlik ve güvenlik standartlarına uyarak, işlem platformumuzda işlem yapan ve ödeme yapan hesabın sahibinin hesap sahibi olmasını sağlamaya çalışıyoruz.


telefon numaramı onaylayamıyorum

1. Platformu gizli modda Google Chrome'u kullanarak açın

2. Telefon numaranızın doğru belirtildiğinden emin olun

3. Mobil cihazınızı yeniden başlatın ve cihazınızın diğer mesajları aldığından emin olun

4. Bir SMS veya doğrulama içeren bir çağrı alıp almadığınızı kontrol edin kodu

Yardımcı olmazsa, lütfen LiveChat aracılığıyla Destek Ekibimizle iletişime geçin ve uzmanlarımıza bir hatanın ekran görüntülerini (varsa) sağlayın


E-posta adresimi onaylayamıyorum

1. Platformu Google Chrome'u gizli modda açın

2. Tarama verilerinizi temizleyin — önbellek ve çerezler. Bunu yapmak için lütfen CTRL + SHIFT + DELETE tuşlarına basın, TÜMÜ dönemini seçin ve ardından TEMİZLE'yi tıklayın. Daha sonra lütfen sayfayı yeniden başlatın ve herhangi bir değişiklik olup olmadığına bakın. Tam prosedür burada açıklanmıştır . Ayrıca başka bir tarayıcı veya başka bir cihaz kullanmayı deneyebilirsiniz.

3. Bir kez daha doğrulama e-postası isteyin.

4. E-posta kutunuzdaki spam klasörünüzü kontrol edin.

Yardımcı olmazsa, lütfen LiveChat aracılığıyla Destek Ekibimizle iletişime geçin ve uzmanlarımıza bir hatanın ekran görüntülerini (varsa) sağlayın.


Belgelerim neden reddedildi?

Lütfen şunları kontrol edin:

- dokümanlarınız renkli mi

- dokümanlarınız altı aydan daha önce verilmemiş mi - dokümanlarınızın

tam sayfa kopyalarını yüklemiş

misiniz - tüm kart numaralarını doğru şekilde doldurmuşsunuz (fotoğrafta ilk altı ve sonuncusu gösterilmelidir) kart numaranızın dört hanesi; arka taraftaki CVV kodu kapatılmalıdır)

- pasaportunuz veya ehliyetiniz gibi kimliğiniz olarak uygun belgeleri yüklediniz


Doğrulayamadığım bir sanal kartım var. Ne yapmalıyım?

Bu durumda, her şey bankanıza bağlı olacaktır. Karta erişiminiz varsa, doğrulayabilmemiz için bize bir ekran görüntüsü göndermeniz yeterlidir. Bazı uygulamalar yakalamaya (ekran görüntüsü) izin vermez, bu durumda ekran görüntüsünü almak için bankanızla iletişime geçmeniz veya söz konusu kartın fotoğrafını başka bir cihaz kullanarak çekmeniz gerekecektir. Görüntülere web/tarayıcı üzerinden erişiminiz varsa, yalnızca kartın görüntüsünü değil tarayıcı sayfasının tamamını yakaladığınızdan emin olun.
Thank you for rating.
YORUM YAZIN Yanıtı İptal Et
Lütfen adınızı giriniz!
Lütfen doğru bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu giriniz!
G-recaptcha alanı zorunludur!

Yorum Yap

Lütfen adınızı giriniz!
Lütfen doğru bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu giriniz!
G-recaptcha alanı zorunludur!